Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu

Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu, Gündem Haberleri.

Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 08:18
Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu'dan Karabük'e dışarı giden İrfan Yılmaz idaresindeki 34 LY 3268 plakalı FİAT marka hafif ticari araç, Kastamonu-İstanbul karayolu Kurubenzinlik Kavşağında sürücüsünün yolu şaşırması üstüne tarlaya uçtu. Yaklaşık 50 metre her tarafında tarlaya uçan araçtaki yaralılar, güvenlik kemerleri takılı olması doğru hayatta kaldı.

İhbar üstüne durum yerine çok sayıda itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, araç içerisinde sıkışan yaralıları kurtardı. Hemencecik aracın yanına alınan yaralılara burada ilk müdahaleyi sağlık ekipleri yaptı. Sedyeye bağlanan yaralılar İrfan Yılmaz (67), Mürüvvet Aslan (66), Satı Mehmet Aslan (69) ve Mükerrem Yılmaz (78), ambulansa değin taşındı. Yaralılar, Kastamonu Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak çare altına alındı.

Kazanın ardındaki trafik polisi ekipleri, çevrede emniyet önlemleri alarak incelemelerde bulundu. Tarlaya uçan vasıta ise, vinç yardımıyla bulunduğu yerden kaldırılarak Yediemin otoparkına çekildi.

Vedat Yunus İkizoğlu
 

Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yolunu şaşıran sürücü tarlaya uçtu, yaralılar emniyet kemeriyle hayata tutundu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum