evde masajmasaj istanbul

Yol verme tartışması sopalı kavgaya döndü

Durum, Keçiören ilçesine yan Bağlum semtinde meydana geldi.

Yol verme tartışması sopalı kavgaya döndü
Editör: 15Haber
10 Ekim 2021 - 18:55

Durum, Keçiören ilçesine yan Bağlum semtinde meydana geldi. İddialara kadar; cadde üzerindeki bir binanın dış cephesini onaran işçiler, malzemelerini yüklemek için kamyonet getirdi. O esnada kapanan yoldan geçemeyen başka bir aracın sürücüsü ise işçilerle tartışamaya başladı. Vasıta içerisindeki öteki şahısların de olaya karışmasıyla kısa sürede alevlenen kavga sopalı kavgaya dönüştü. Birbirlerine sopalarla merhametsizce vuran iki grubun tartışma anları ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasıyla saniye saniye görüntülendi.

“Bir vasıta geldi ve yol verme meselesi yüzünde kavga çıktı”

Kavgaya tanık olan çevre sakinlerinden İlker Doğan, kavganın aniden alevlendiğini belirterek, “Arkadaşlar binanın dış cephesini yapıyordu. Cepheyi yaparken buraya kamyonet getirdiler, iskeleyi yükleyeceklerdi ve mecburen yolun ortasında duracaklardı. O sırada buraya bir araç geldi ve yol verme meselesi yüzünde tartışma çıktı. Ondan daha sonra da kavgaydı, dövüştü ortalık karıştı. Ardında da tartışmalar devam etti. Sopalarla ağız dalaşı oldu, birbirlerine girdiler. Keşke olmasıydı. Sonrasında polis ve sıhhat ekipleri de geldi. Müdahale ettiler. İki grupta da 3 - 4 kişi vardı” biçiminde konuştu.

Ali Nargüner - Bayram Türüdü

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum