Turgutlu'da uyuşturucu tacirinin evine baskın: 1 tutuklama , MANİSA haberleri

Son Dakika MANİSA haberleri: Manisa’nın Turgutlu ilçesinde narkotik ekiplerince bir eve yapılan baskında çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Turgutlu'da uyuşturucu tacirinin evine baskın: 1 tutuklama
, MANİSA haberleri
Editör: Derya Demir
29 Kasım 2022 - 00:23 - Güncelleme: 29 Kasım 2022 - 05:06
Turgutlu’da uyuşturucu tacirinin evine baskın: 1 tutuklama , MANİSA haberleri, MANİSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Manisa’nın Turgutlu ilçesinde narkotik ekiplerince bir eve yapılan baskında çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.
Turgutlu ilçesinde, Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Turgutlu Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlilerince yapılan denetimler sırasında bir şahsın üzerinde yapılan aramada 2,60 gram esrar maddesi yakalandı. Gözaltına alınan şahsın ifadesi doğrultusunda uyuşturucu madde sattığı iddia edilen bir şahsın evinde yapılan aramada ise 2 parça halinde 17 gram Eroin maddesi, 12 adet Sentetik Ecza, 10,51 gram Sentetik Ecza tozu, 2,40 gram Esrar maddesi, 1,24 gram Metamfetamin maddesi ele geçirildi.
Şüpheli şahıs uyuşturucu veya uyarıcı madde imal ve ticareti yapmak suçundan gözaltına alınmasının ardından sevk edildiği mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Turgutlu’da uyuşturucu tacirinin evine baskın: 1 tutuklama

Detaylı bir şekilde, Turgutlu’da uyuşturucu tacirinin evine baskın: 1 tutuklama , MANİSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MANİSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum