evde masajmasaj istanbul

Trafikte yayalara öncelik tanındı, Gündem Haberleri

Trafikte yayalara öncelik tanındı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun önderliğinde hazırlanan “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” projesi dahilinde Kaledere Mahallesi Devlet Sahil Yolu üstünde 81 ilde eş zamanlı olarak faaliyet düzenlendi.

Trafikte yayalara öncelik tanındı, Gündem Haberleri
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 19:19
Trafikte yayalara öncelik tanındı,

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun önderliğinde hazırlanan “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” projesi dahilinde Kaledere Mahallesi Devlet Sahil Yolu üstünde 81 ilde eş zamanlı olarak faaliyet düzenlendi. Ünye Kaymakamı Ayhan Işık'ın da katıldığı etkinlikte öğrenciler geçidinden geçerek “Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın” farkındalığı oluşturdu.

Projenin geçidinin önemini anlattığını ifade eden Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, “Farkındalık oluşturmaya karşın bir tatbik yapıyoruz. Sürücülerimizin trafik ışığı ve trafik polisi olmayan noktalarda sürücülerin yaya geçitlerine yaklaşırken yavaşlamaları, yayalara ait geçidinden karşıya aşmak isteyenlere yol vermeleri veya bekleyenlere öncelik vermeleri gerekiyor” dedi.

Trafikte düzenlenen etkinlikle beraber Ünye Kaymakamı Ayhan Işık, Ünye İlçe Güvenlik Müdürü Mustafa Avni Aktürk, trafikte seyir halinde olan araçları durdurarak bez çanta ve broşür dağıtıp bilgilendirmelerde bulundu.

Ümit Güngör

Trafikte yayalara öncelik tanındı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum