Trafik magandası İETT şoförüne dehşeti yaşattı

Trafik magandası İETT şoförüne dehşeti yaşattı, Olay, Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi ’nde yaşandı.

Trafik magandası İETT şoförüne dehşeti yaşattı
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 20:50
Trafik magandası İETT şoförüne dehşeti yaşattı,

Olay, Eyüpsultan Yeşilpınar Mahallesi ’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, İETT şoförü ile araba sürücüsü arasında trafikte yol verme meselesinden tartışma çıktı.

SİLAHLA TEHDİT ETTİ

Sinirlerine egemen olamayan otomobil sürücüsü İETT şoförünün önünü keserek elindeki silah ile şoföre korkutma savurup aşağıya indirdi. Trafik magandası küfürler savurup tokat attığı sürücüye dehşeti yaşattı.

UZUN SÜRE İKNA ETMEYE ÇALIŞTI

Olayı gören vatandaşlar elinde silah olan şahsı ikna etmek için uzun süre uğraştı. Bir vakit sonra trafik magandası aracına binerek durum yerinden uzaklaştı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, İETT şoförünün ifadesini aldıktan sonradan magandanın kimliğini belirleyip yakalamak için egzersiz başlattı.

Yaşananlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde elinde silahla otomobilden İnan bir kişi, İETT şoförüne saldırdığı ve yumruk attığı görülüyor. İHA

Trafik magandası İETT şoförüne dehşeti yaşattı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum