Tıkalı su giderini tamir eden tesisatçı, altın bileklik buldu! Sahibi havalara uçtu

Tıkalı su giderini tamir eden tesisatçı, altın bileklik buldu! Sahibi havalara uçtu, Manisa'nın Alaşehir ilçesinde seyyar su tesisatı tamirciliği yapan 28 yaşındaki Sefa Kayacık, Fatih Mahallesi'nde bir müşterisinin kapanan su borusunun tamiratı için müşterisinin evine gitti.

Tıkalı su giderini tamir eden tesisatçı, altın bileklik buldu! Sahibi havalara uçtu
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 16:58
Tıkalı su giderini tamir eden tesisatçı, altın bileklik buldu! Sahibi havalara uçtu,

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde seyyar su tesisatı tamirciliği yapan 28 yaşındaki Sefa Kayacık, Fatih Mahallesi'nde bir müşterisinin kapanan su borusunun tamiratı için müşterisinin evine gitti. Zemin katta oturan müşterisi gider borusunun tıkalı olduğu için, evde su taşmaları olduğunu söyledi.

ALTIN BİLEKLİK BULDU

Sefa Kayacık rehber Kanal açma makinesiyle, kanalda kapalı olan yeri tespit edip, kanal borusunu kırarak, makine ile temizlemeye başladı. Alet ile temizlerken, makinenin ağzına çeyrek altınlı bilekliği fark etti. Duruma oldukça hayran eden Kayacık, bilekliği temizledikten sonradan 10 dairelik apartmanın kapılarını teker teker çaldığını anlatarak, "Apartman sakinlerine 'Kanala kaçmış, her hangi bir kayıp eşyanız var mı?' diye sordum. Hiç kimse kayıp bir eşyası olduğunu söylemedi.

Tıkanan su giderinden altın çıktı

"HELAL MALMIŞ"

En son olarak zemin katta oturan ve beni boruyu temizlemem için çağıran müşterime 'Kayıp bir şeyiniz var mı? dedim. O da bir sene önce çeyrek altın kaybettiğini söyledi. Nasıldı diye sordum, oda borudan meydana çıkan bileklikli çeyrek altını tasvir etti ben de 'Alın bu sizin helal malmış' diyerek sahibine teslim ettim. Müşterim olan bayan, altının armağan olduğunu ve bir yıldır aramadık yer bırakmadığını söyleyerek, teşekkür etti. Helal malmış, sahibini bulduğum için fazla mutluyum" dedi.

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Tıkalı su giderini tamir eden tesisatçı, altın bileklik buldu! Sahibi havalara uçtu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum