Talas'ta Hacivat - Karagöz Heyecanı , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: Talas Belediyesi tarafından düzenlenen ve Aralık ayı boyunca devam edecek olan kültür-sanat etkinlikleri başlıyor. Programın ilk etkinliği büyük-küçük herkesin vazgeçilmezi arasında adını yazdıran Hacivat-Karagöz perde oyunu olacak.

Talas'ta Hacivat - Karagöz Heyecanı
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
09 Aralık 2022 - 16:46
Talas’ta Hacivat - Karagöz Heyecanı , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Talas Belediyesi tarafından düzenlenen ve Aralık ayı boyunca devam edecek olan kültür-sanat etkinlikleri başlıyor. Programın ilk etkinliği büyük-küçük herkesin vazgeçilmezi arasında adını yazdıran Hacivat-Karagöz perde oyunu olacak.
10 Aralık Cumartesi ve 11 Aralık Pazar günleri Sabancı Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek gösteri, çocuklara keyifli saatler yaşatacak. Ücretsiz olarak sunulacak gösteriye vatandaşların yoğun ilgi göstermesi bekleniyor.
Talas’ta Hacivat - Karagöz Heyecanı

Detaylı bir şekilde, Talas’ta Hacivat - Karagöz Heyecanı , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum