evde masajmasaj istanbul

Son Düzlük 'ten yayıncılık tarihine geçecek rekor, Spor Haberleri

Son Düzlük ’ten yayıncılık tarihine geçecek rekor, Türkiye ’nin yenilikçi dijital yayınlama platformu D-Smart, her yaş ve alaka alanına özel yayınları aboneleri ile buluşturmaya devam ediyor.

Son Düzlük 'ten yayıncılık tarihine geçecek rekor, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:23
Son Düzlük ’ten yayıncılık tarihine geçecek rekor,

Türkiye ’nin yenilikçi dijital yayınlama platformu D-Smart, her yaş ve alaka alanına özel yayınları aboneleri ile buluşturmaya devam ediyor. At yarışı severlerin D-Smart 74 ’üncü Kanal'da peşine düşüp takip ettiği Tay TV ’de yayınlanan Son Düzlük programı 22 ’nci sezonunu kutladı.

Senelerdir aralıksız ve uyumlu olarak sürekli program her hafta sonu (Cumartesi/Pazar 10:30-13:00) 2,5 saat canlı yayın ile Türk milli ve yerel yayıncılık tarihinin en uzun soluklu programı olarak rekora imza attı. Bugüne kadar sıradan 6 bin saat naklen yayın yapılan programı Hakan Cantınaz, Tolgahan İmal ve Eray Balcı hazırlayıp sunuyor. Programda atçılık sektörünün gündemi belirlenirken yalnızca atlara dair yok hayata dair her şey konuşuluyor, güne ait koşular değerlendiriliyor, varsayım ve yorumlar yarışseverlerle buluşuyor.

Özel konu ve konuklarla sektörün dinamikleri belirlenirken konuşulan konular atçılık gündeminde önemli bir yer tutuyor. Son 10 yıldır sosyal medyadan gelen izleyici katılımlarıyla interaktif bir şekilde yapılan program, 11 Nisan Pazar günü 22 ’nci sezonunu kutlayarak bir rekora imza attı. Tüm ekip programın başarısını stüdyoda pasta keserek kutladı.


Son Düzlük ’ten yayıncılık tarihine geçecek rekor, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum