evde masajmasaj istanbul

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 12 tutuklama

Edinilen bilgiye takriben, Şanlıurfa İl Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şubesi ile Viranşehir Narkotik Suçlarla Uğraş Grup Amirliği ekiplerince "torbacı" olarak anlatım tarzı edilen cadde satıcılarına karşın operasyonda gözaltına alınan 12 zanlının emniyetteki.

Şanlıurfa'da uyuşturucu operasyonunda 12 tutuklama
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 16:46

Edinilen bilgiye takriben, Şanlıurfa İl Güvenlik Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Çaba Şubesi ile Viranşehir Narkotik Suçlarla Uğraş Grup Amirliği ekiplerince "torbacı" olarak anlatım tarzı edilen cadde satıcılarına karşın operasyonda gözaltına alınan 12 zanlının emniyetteki işlemleri tamamlandı. Sıhhat kontrolünün ardından adliyeye sevk edilen zanlılar, çıkarıldıkları hakimlikçe "uyuşturucu madde ticareti yapma" suçundan tutuklandı.
Geçtiğimiz gün düzenlenen operasyonda 12 değişken gözaltına küskün, adreslerinde 6 kilo 800 gram esrar, 40 uyuşturucu hap, çeşitli uyuşturucular, 2 hassas terazi, 145 fişek ve çok sayıda silah parçası ele geçirilmişti.

Bekir Şeyhanlı
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum