Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı , ŞANLIURFA haberleri

Son Dakika ŞANLIURFA haberleri: Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, gıda satışı yapan iş yerlerinin hijyen standartlarını korumasını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor.

Şanlıurfa'da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı
, ŞANLIURFA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 11:47
Şanlıurfa’da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı , ŞANLIURFA haberleri, ŞANLIURFA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Haliliye Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, gıda satışı yapan iş yerlerinin hijyen standartlarını korumasını sağlamak amacıyla denetimlerini sürdürüyor.
Zabıta ve ticaret il müdürlüğü gıda kontrol ekipleri tarafından vatandaşların sağlığını korumak için yapılan denetimle, kentin işlek noktalarından olan Emniyet Caddesindeki restoran ve lokantalar denetlendi. Başta işletmelerin mutfakları olmak üzere hijyen ve temizlik denetimlerini titizlikle sürdüren zabıta ekipleri, işletmelere gıda ürünlerini açıkta korunmaması için uyarılarda bulundu. Gıda ürünlerinin saklama koşullarına uyulması gerekli noktasında işletmeleri uyardı. Bu kurallara uymayan işletmelere için gerekli işlemler uygulandı.
Denetimlerin devam edeceği belirtilen açıklamada, vatandaşların gördükleri olumsuzlukları belediyenin iletişim merkezine bildirmeleri istendi.
Şanlıurfa’da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı
Şanlıurfa’da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı
Şanlıurfa’da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı

Detaylı bir şekilde, Şanlıurfa’da lokantalarda hijyen denetimi yapıldı , ŞANLIURFA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ŞANLIURFA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum