Pamukkale'de üstyapı çalışmaları sürüyor

Denizli'de Pamukkale Belediyesi'nin tarihin en büyük yol ihalesi olan üstyapı projesi kapsamında Dokuzkavaklar ilçesindeki çalışmalar devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “İlçemizde alt yapı çalışmaları tamamlanan mahalleleri tek tek çalıştırarak sakinlerimize yakışır hale getiriyoruz.

Pamukkale'de üstyapı çalışmaları sürüyor
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:02
Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Denizli'de Pamukkale Belediyesi'nin tarihin en büyük yol ihalesi olan üstyapı projesi kapsamında Dokuzkavaklar ilçesinde çalışmalar devam ediyor. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, "İlçemizde alt yapı çalışmaları tamamlanan mahalleleri tek tek çalıştırarak sakinlerimize yakışır hale getiriyoruz.

Pamukkale Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin altyapı çalışmalarını tamamladığı mahallelerde üst yapı çalışmalarını sürdürüyor. Pamukkale Belediyesi, Fatih, Deliktaş, Aktepe, Karşıyaka mahallelerinin ardından başladığı 66 milyon liralık bütçeyle tarihin en büyük yol ihalesi olan Anafartalar ve Dokuzkavaklar mahallelerinde çalışmalarını hızla tamamlıyor. Son olarak Anafartalar'daki eserler son aşamaya getirilerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Dokuzkavaklar ilçesinde de çalışmalar aynı hızla ilerliyor. 172 sokağı kapsayan kesimde yapılan çalışmaların yüzde 75'i tamamlandı. Ara sokaklarda döşeme ve kenar döşeme çalışmaları tamamlanırken, ana caddede kalan bölümlerde ise sıcak asfaltlama çalışmaları başladı. Kısa sürede tamamlanacak çalışmalar ile Dokuzkavaklar ilçesi çok daha güzel hale gelecek.

"Hızlı bir şekilde tamamlayıp çalışanlarımıza sunuyoruz"
Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçedeki altyapı ve üst yapı sorunlarının giderilmesi için önemli çalışmalar yürüttüklerini belirterek, "Denizli Büyükşehir Belediyemiz altyapı çalışmalarını yürütüyor. İlçemizde yoğun nüfuslu mahalleler olan Anafartalar ve Dokuzkavaklar da bu çalışmaların yapıldığı mahalleler arasındadır. Bu proje kapsamında 66 milyon liralık bütçeyle tarihin en büyük yol ihalesi olan Anafartalar ve Dokuzkavaklar Mahallesi çalışmaları kesintisiz devam ediyor. Son dokunuşlar Anafartalar'a kaldı. Dokuzkavaklar'da çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı bölgelerde üst yapı çalışmalarını en kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunuyoruz. Pamukkale'de yaşayan hemşehrilerimizin mutluluğu için mahallelerimizi ilmek ilmek örüyoruz. Amacımız mahallemizin sakinlerinin mutluluğuna katkıda bulunmaktır.
Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor
Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor
Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor
Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor

Detaylı bir şekilde, Pamukkale’de üstyapı çalışmaları sürüyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum