Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı, Kaza, Elbistan-Malatya karayolunun Demircilik Mahallesi yakınlarında meydana geldi.

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı
Editör: 15Haber
19 Kasım 2021 - 21:25
Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı,

Kaza, Elbistan-Malatya karayolunun Demircilik Mahallesi yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, Elbistan'dan Malatya istikametine seyir halinde olan Hüseyin K. yönetimindeki 23 EE 656 plakalı otomobille karşı yönden gelen Salih B.'nin kullandığı 46 EB 048 plakalı otomobil, kafa kafaya çarpıştı. Kazanın gerisinde ortalık savaş alanına döndü.

Can pazarının kurulduğu kazada, sürücülerin her ikisi de araçta sıkıştı. Kaza ihbarının gerisinde bölgeye ambulans, polis, jandarma ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, sıkışan sürücüleri kurtarmak için zamanla yarıştı.

Demir kesme makinesi yardımıyla sıkıştıkları yerlerden çıkarılan sürücüler Salih B. ile Hüseyin K. ve araçlardaki Yusuf K., Hidayet B., Döndü B. ve 8 yaşındaki bir çocuk birincil müdahaleleri durum yerinde yapıldıktan sonra 112 Acele Servis ekiplerince Elbistan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedavilerine burada devam edilen yaralılardan sürücülerin sağlık durumu durumlarının ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Kazayla ilgili tahkikat başlatıldı.


Murat Sürücü
 

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum