Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı

Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı, Gündem Haberleri.

Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 12:46
Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Alınan bilgiye takriben, Bilecik merkez Abdülhamit Han Bulvarı üstünde bisikletiyle seyir halinde olan yabancı uyruklu Qari Ahmadshah K.'ye., İl Özel İdare kavşağı ışıklarında banketten şeride geçtiği esnada sürücüsü saptama edilemeyen 11 ABC 526 plakalı otomobil çarparak kaçtı.

Çarpmanın etkiyle bisiklet sürücünün ayakkabısı takriben 5 metre yükseklikteki Jandarma Eğitim Tugay Komutanı bahçesine fırlarken, yere düşen Qari Ahmadshah K. ağır yaralandı.

112 Acele Servis ekiplerince yapılan ilk müdahalenin peşinde Bilecik Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi kaldırılan yaralının sağlık durumun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, polis kaçan vasıta sürücünü tutmak için seferber oldu.

Cem Kaan Toka
 

Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Otomobilin çarpıp kaçtığı bisiklet sürücü ağır yaralandı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum