Osmaniye 'de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu

Osmaniye ’de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu, Gündem Haberleri.

Osmaniye 'de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 09:15
Osmaniye ’de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Osmaniye'de uyuşturucuyla uğraş çerçevesinde İl Emniyet Müdürlüğüne alt Narkotik Suçlarla Uğraş Şube Müdürlüğü ekipleri, Osmaniye'nin Düziçi ilçesinde ‘torbacı' diye sözcük grubu edilen uyuşturucu satıcılarına karşın şafak vakti işlem düzenledi. Daha önceden belirlenen şahıslar ve adresler üzerinde teknik ve maddesel peşine düşüp takip yapan ekipler, hazırlıklarını tamamlayarak şafak vakti işlem için düğmeye bastı. Özel Harekat Polislerinin de desteğiyle belirlenen 11 adrese eş zamanlı olarak baskınlar yapıldı. Takriben 90 polisin katıldığı operasyona Asayiş Şube Müdürlüğü'ne emrindeki ekiplerde takviye verdi.

Özel Harekat Polislerinin ‘aç kapıyı polis' uyarısının peşinde adreslere yapılan baskında ekipler tarafından belirlenen noktalar didik didik arandı. Operasyon çerçevesinde oysa adreslerde yapılan aramalarda farklı alanlara yönlendirilmiş miktarlarda eroin, esrar, bonzai ele geçirildi. 9 şüpheli şahsın gözaltına alındığı operasyonda 2 şüpheliyi yakalama çalışmaları devam ediyor.

Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin arkasından adliyeye sevk edileceği öğrenildi.

Selçuk Kaya - Merden İslah
 

Osmaniye ’de zehir tacirlerine 'şafak' operasyonu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum