Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu

Osmangazi Belediyesi Sokak Hayvanları Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, 2022'nin ilk yarısında binlerce sokak hayvanını tedavi etti. Tıbbi tedavinin yanı sıra konservatif tedavi, koruyucu hekimlik ve kısırlaştırma cerrahisinin de yapıldığı merkeze 199 sokak hayvanı da sahiplendirildi. sokak hayvanlarından.

Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu
Editör: 15Haber
05 Ağustos 2022 - 16:31
Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Osmangazi Belediyesi Sokak Hayvanları Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, 2022'nin ilk yarısında binlerce sokak hayvanını tedavi etti. Tıbbi tedavinin yanı sıra konservatif tedavi, koruyucu hekimlik ve kısırlaştırma cerrahisinin de yapıldığı merkeze 199 sokak hayvanı da sahiplendirildi. sokak hayvanlarından.
Osmangazi Belediyesi Sokak Hayvanları Doğal Yaşam ve Tedavi Merkezi, her gün yüzlerce hayvana sahip çıkıyor. Sokak hayvanlarının daha sağlıklı ve güvenli bir yaşam sürmesi için çalışan merkez, 2022'nin ilk yarısında binlerce sokak hayvanını ağırladı. Kalitesi ve güvenilirliğiyle öne çıkan barınakta, 2022'nin ilk yarısında tıbbi tedavi yapıldı. 2.462 sokak hayvanına uygulanırken, 1.1207 sokak hayvanı kısırlaştırıldı. 1.307 sokak hayvanına cerrahi ve konservatif tedavi hizmeti verildi. Bakım ve tedavi uygulamalarının yanı sıra merkezde 199 sokak hayvanı yeni sahiplerine ulaştırıldı.
2022 yılının ilk yarısında Osmangazi Belediyesi'nin Sokak Hayvanları Tedavi ve Doğal Yaşam Merkezi Tesisi'ne ziyaretçi sayısı da yoğun oldu. Yılın ilk yarısında toplam 4.831 vatandaş tesisi ziyaret etme fırsatı buldu.
Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu
Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu
Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu

Detaylı bir şekilde, Osmangazi, binlerce hayvana şifa oldu başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum