Nilüfer'de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı

Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediyespor işbirliğiyle düzenlenen Yaz Spor Okulları'nın üçüncü dönemi ve Tamgün Spor Okulları'nın ikinci dönemi sona erdi. Yüzlerce çocuğun sertifika aldığı derslerin yeni dönemleri 8 Ağustos'ta başlayacak.

Nilüfer'de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:44
Nilüfer’de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Nilüfer Belediyesi ve Nilüfer Belediyespor işbirliğiyle düzenlenen Yaz Spor Okulları'nın üçüncü dönemi ve Tamgün Spor Okulları'nın ikinci dönemi sona erdi. Yüzlerce çocuğun sertifika aldığı derslerin yeni dönemleri 8 Ağustos'ta başlayacak.
Nilüfer Belediyesi'nin Nilüfer Belediyespor işbirliğiyle her yıl düzenlediği yaz spor okulları ve tam zamanlı spor okullarında, çocukların yaz tatilini farklı spor etkinlikleriyle verimli geçirmelerine katkı sağlamak amacıyla sertifika heyecanı yaşandı. İkinci dönemini tamamlayan yaz spor okullarında yüzme, basketbol, voleybol ve kort tenisi gibi branşlarda eğitim alan bine yakın çocuk sertifika heyecanı yaşadı.
Çalı Yüzme Havuzu ve Konak Olimpik Yüzme Tesislerinde iki hafta süreyle yüzme eğitimi alan 800'e yakın öğrenci dönemi tamamlayarak sertifikalarını aldı. Nilüfer Belediyespor yönetim kurulu üyesi ve yüzme bölümünden sorumlu Fehmi Gökçen'den sertifikalarını alan öğrenciler, mutluluklarını aileleriyle paylaştı.
Nilüfer Belediyespor Üçevler Spor Tesisleri, Çalı Yüzme Havuzu, Yüzüncü Yıl Spor ve Gençlik Merkezi ve Konak Olimpik Yüzme Tesisleri de basketbol, voleybol ve tenis branşlarında 3. çeyreği tamamladı. Eğitimlerini tamamlayan çocuklar sertifikalarını aldı. Yaz spor okullarının yeni dönemi 8 Ağustos'ta başlayacak.
Tamgün'deki spor okullarında da sertifika heyecanı yaşandı. 3 hafta süren ikinci dönemde 120 öğrenci voleybol, basketbol, kort tenisi, futbol, yüzme, atletizm, modern dans, el sanatları atölyeleri, badminton, squash, tiyatro, akıl ve zeka oyunları, savunma sporları, petank dallarında eğitim aldı. spor ve sanatla uğraşan günlerini kapalı mekanlarda geçirdi. Eğitimi tamamlayan çocuklar eğlenceli bir programın ardından sertifikalarını aldılar. Öğrenciler dans gösterileri sergileyerek hünerlerini sergilerken, aileleri de onların coşkusuna ortak oldu. Tamgun Spor Okullarında yeni dönem 8 Ağustos'ta başlayacak.
Nilüfer’de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı
Nilüfer’de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı
Nilüfer’de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı

Detaylı bir şekilde, Nilüfer’de yüzlerce çocuk sertifika heyecanı yaşadı başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum