Milyonlarca lirayı zimmetine geçirdiği iddia edilen banka müdürü tutuklandı

Milyonlarca lirayı zimmetine geçirdiği iddia edilen banka müdürü tutuklandı, Sivas'ta özel bir bankanın iki şubesinin müdürlüğünü yapan B.T.'nin bankada uzun süreli dolar vadeli hesap bulunan çok sayıda müşterinin hesaplarındaki 2.5 milyon dolara yakın bir meblağı zimmetine.

Milyonlarca lirayı zimmetine geçirdiği iddia edilen banka müdürü tutuklandı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 15:48
Milyonlarca lirayı zimmetine geçirdiği iddia edilen banka müdürü tutuklandı,

Sivas'ta özel bir bankanın iki şubesinin müdürlüğünü yapan B.T.'nin bankada uzun süreli dolar vadeli hesap bulunan çok sayıda müşterinin hesaplarındaki 2.5 milyon dolara yakın bir meblağı zimmetine geçirdiği ileri sürülmüştü. İddia üzerine geçtiğimiz günlerde banka müfettişlerinin yaptığı inceleme sonrası B.T. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Polis kadar gözaltına alınan ve ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen B.T. bugün baskın karşısına çıktı. B.T., zimmetine para geçirdiği suçlaması ile çıkartıldığı mahkeme göre tutuklanarak cezaevine gönderildi.

PARALARI KAÇIRMAK İÇİN ANLAŞMALI BOŞANMA YAPTIĞI İLERİ SÜRÜLDÜ!

Olay müşterilerin hesaplarındaki paraların azalmasını fark etmesi ile ortaya ortaya çıktı. B.T. nin geçtiğimiz aylarda eşinden boşandığı ileri sürüldü. B.T'nin zimmetine geçirdiği paraları kaçırmak için anlaşmalı boşanma yaptığı ileri sürüldü.

Demet Karakuş - Volkan Kaplan

Milyonlarca lirayı zimmetine geçirdiği iddia edilen banka müdürü tutuklandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum