Metrodaki bıçaklı saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı

Metrodaki bıçaklı saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı, Kadıköy-Tavşantepe seferi yapan metroda 24 Kasım 2021 tarihinde tartıştığı Senanur Damgacı ve annesi Nilgün Mihdiye Damgacı'ya bıçak çekerek, tehdit ve hakaretler savurduğu gerekçesiyle tutuklanan Emrah Y.

Metrodaki bıçaklı saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 18:50
Metrodaki bıçaklı saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı,

Kadıköy-Tavşantepe seferi yapan metroda 24 Kasım 2021 tarihinde tartıştığı Senanur Damgacı ve annesi Nilgün Mihdiye Damgacı'ya bıçak çekerek, tehdit ve hakaretler savurduğu gerekçesiyle tutuklanan Emrah Yılmaz hakkında “silahla mahsus yaralamaya teşebbüs”, “silahla kasten yaralama”, “hakaret”, “zincirleme şekilde silahla korkutma”, “halk aralarında nefret edilen şey ve panik meydana getirmek amacıyla silahla korkutma” suçlarından toplamda 18 yıl 3 aya dek hapis cezası talebiyle iddianame düzenlenmişti.

'Kapı dedektöründen geçerken sinyal vermiş'

Olaya ilişkin dava dosyasında yer alan yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde, esir güvenilmez Emrah Yılmaz'ın metro istasyonuna antre anı yer alıyor. Yılmaz'ın istasyonda bulunan kapı dedektöründen geçtiği sırada cihazın kırmızı sinyal verdiği oysa orada emniyet görevlisinin bulunmadığı ve şüpheliye müdahale edilmediği görülüyor.

İstasyon içinde sigara yakmış

Olay anının da yer aldığı görüntülerde, metrodan inen şüphelinin geri döndüğü ve metronun bir vakit istasyon durağında beklediği yer alıyor. Olaydan sonra istasyondan ayrılan şüphelinin metro içinde sigara içtiği de kameralara yansıyor.

Gamze Erdemir

Metrodaki bıçaklı saldırıya ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum