Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu

Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu, Olay, Pamukkale ilçesi Fesleğen Mahallesi'nde meydana geldi.

Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu
Editör: 15Haber
17 Kasım 2021 - 16:07
Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu,

Olay, Pamukkale ilçesi Fesleğen Mahallesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgilere tarafından, 2009 yılından bu yandan görev yapan Semt Muhtarı Semiha Aras (70), gün boyu muhtarlık binasını açmadı. Kendisinden haber alamayan ilçedeki ailesi semt sakinlerinden takviye istedi. Muhtarlık binasına gitgide artarak kontrol eden semt sakinleri, içeriden Aras'a ait telefonun çaldığını duyduklarını ancak kapıyı açan olmadığını 112 Ivedi Çağrı Merkezine bildirerek ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye polis, itfaiye ve sıhhat ekipleri sevk edildi. Kapıyı kırarak içeriye giren ekipler, Aras'ın yatağında yattığını, sağlık durumu ekipleri tarafından yapılan kontrollerde ise hayatını kaybettiğini belirledi.

Acı haberi duyan aile üyeleri ve mahalle sakinleri muhtarlık önünde gözyaşlarına baskın olamadı. İlk değerlendirmelere göre ise Semiha Aras'ın yürek krizi sonucu hayatını kaybettiği öngörülüyor. Olay yeri inceleme ekiplerinin incelemelerinin ardından Aras'ın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

Ameliyat sonrası merdiven çıkamadığı için hafta içi muhtarlıkta kalıyormuş

Bir vakit önce düşme sonucu kalça kemiği kırıldığı öğrenilen Aras'ın yürümekte güçlük çektiği öğrenildi. Bu sebeple 3. kattaki dairesine çıkmakta zorlanan Aras, çalışma günlerini muhtarlık içerisinde ayarladığı bir odada, hafta sonları ise evine gittiği öğrenildi. Keza Aras'ın emekli hemşire olduğu belirtildi.

Fadıl Pişkin
 

Mahallenin sevilen muhtarı, muhtarlıkta ölü bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum