Kazaya giden itfaiye kaza kırım ekibi kaza yaptı: 4 ölü

Kazaya giden itfaiye kaza kırım ekibi kaza yaptı: 4 ölü, Orhaneli ilçesine yan Nalınlar Mahallesi ’ndeki orman deposu mevkisinde hasarlı ve yaralanmalı trafik kazası meydana geldi.

Kazaya giden itfaiye kaza kırım ekibi kaza yaptı: 4 ölü
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 12:05
Kazaya giden itfaiye kaza kırım ekibi kaza yaptı: 4 ölü,

Orhaneli ilçesine yan Nalınlar Mahallesi ’ndeki orman deposu mevkisinde hasarlı ve yaralanmalı trafik kazası meydana geldi. 16 RK 960 plakalı itfaiye aracı ile ile kazaya müdahale etmek için yola meydana çıkan 4 kişilik ekip Nalınlar Mahallesindeki orman deposuna bir kilometre kala kaza geçirdi. Sürücüsünün az önce muhakkak olmadığı itfaiye aracı yağışın etkin olduğu bölgede yoldan çıkıp, takla atarak şarampole yuvarlandı.

Kazada itfaiye çavuşu İsmail Kaya, itfaiye eri Sinan Amil, itfaiye destek personeli (sürücü) Kültürlü Dürüst, itfaiye yardım personeli (sürücü) Yunus Akşit hayatını kaybetti. İhbar üstüne durum yerine fazla sayıda ambulans ve ek itfaiye ekibi gönderildi. Ekiplerin kaza yerindeki çalışması devam ederken jandarma kazayla alakalı tahkikat başlattı.

Kazaya giden itfaiye kaza kırım ekibi kaza yaptı: 4 ölü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum