evde masajmasaj istanbul

Kayıp olan yaşlı adam fındık bahçesinde bulundu

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi olan Kdz.Ereğli İlçesi, Kızılca Beldesi Abdi Köyünden gelen ihbarda, İ.Ş.(63) isimli kişi, babası olan M.Ş.

Kayıp olan yaşlı adam fındık bahçesinde bulundu
Editör: 15Haber
11 Ekim 2021 - 13:07

Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı sorumluluk bölgesi olan Kdz.Ereğli İlçesi, Kızılca Beldesi Abdi Köyünden gelen ihbarda, İ.Ş.(63) isimli kişi, babası olan M.Ş. (84) isimli şahsın saat 17.00'da Kargalar mevkiinde bulunan tarlaya gezinti için gittiğini ve yaklaşık 2 saattir eve gelmediğini ve hayatından endişe ettiğini ifade ederek başvuruda bulunduğu öğrenildi. Kayıp kişi olayı ile ilgili olarak, İl Jandarma Komutanlığına emrindeki Komando Timi, Asayiş Timleri ve AFAD ekiplerinin katılımıyla sürdürülen arama çalışmaları sonucunda, kayıp kişi gece saatlerinde son görüldüğü yere yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta fındık bahçesi içerisinde halsiz bir şekilde bulundu.
Olay yerine çağrılan sağlık durumu ekipleri, şahsa birincil müdahaleyi yapmasının gerisinde tedavisinin yapılması için Kdz.Ereğli Devlet hastanesine kaldırıldı. M.Ş.'nin sağlık durumu durumunun iyi olduğu öğrenildi.

İsmail Yasin Akçın
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum