evde masajmasaj istanbul

Jandarmadan zehir tacirlerine operasyon

Edinilen bilgiye takriben, KOM Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucu Dargeçit ilçesi Safa Mahallesi'nde iki şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı ve yüklü miktarda metamfetamin bulundurduğunun saptama edilmesi üstüne söz konusu şahısların evine KOM Şube .

Jandarmadan zehir tacirlerine operasyon
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 11:14

Edinilen bilgiye takriben, KOM Şube Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı incelemeler sonucu Dargeçit ilçesi Safa Mahallesi'nde iki şahsın uyuşturucu madde ticareti yaptığı ve yüklü miktarda metamfetamin bulundurduğunun saptama edilmesi üstüne söz konusu şahısların evine KOM Şube Müdürlüğü ve Dargeçit İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince işlem düzenlendi. Narkotik köpekleri ile yapılan aramada toprağa gömülü vaziyette poşetler halinde 12 kilogram metamfetamin ele geçirildi.

Olayla ilgili R.A. isimli şahsın “Uyuşturucu ya da Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti” suçundan gözaltına alındığı ve jandarmadaki işlemlerinin devam ettiği öğrenildi.

Mihdi Aydoğan

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum