Jandarma ekiplerini üzüm yemek için davet eden nine hayatını kaybetti

Jandarma ekiplerini üzüm yemek için davet eden nine hayatını kaybetti, Gündem Haberleri.

Jandarma ekiplerini üzüm yemek için davet eden nine hayatını kaybetti
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 16:25
Jandarma ekiplerini üzüm yemek için davet eden nine hayatını kaybetti, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Koronavirüs sebebiyle tüm Türkiye'deki 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla kolluk kuvvetlerinin yaptığı çalışmalarda Mihalıççık'ın Yunus Emre Mahallesi'nde ziyaret edilen Tevhide Yalçın sosyal medyada geniş yer almıştı. Eşi Mehmet Yalçın ile yaşamış Tevhide nine, evine gelen jandarma ekiplerine “Üzümler olunca da gelin” demesiyle tanınmıştı. Jandarma ekiplerince çekilen ve paylaşılan video sosyal medyada paylaşım rekorları kırmıştı.

İyi niyeti ve samimiyetiyle videoyu izleyenlerin az kalsın içini ısıtan Tevhide nineden fena haber geldi. Tevhide Yalçın, 86 yaşında hayata gözlerini yumdu. Yaşlılığa alt olarak hayatını kaybettiği öğrenilen Tevhide nine, düzenlenen cenaze töreninin ardından Yunus Emre Mahallesi'nde yer alan mezarlığa defnedildi. Tevhide ninenin cenazesine, yakınları, sevenleri ve daha önce oğlu olarak gördüğünü söylediği jandarma personelleri katıldı.

Ali Furkan Çetiner

Jandarma ekiplerini üzüm yemek için davet eden nine hayatını kaybetti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum