Günlerdir kayıptı, eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı

Günlerdir kayıptı, eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı, Gündem Haberleri.

Günlerdir kayıptı, eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı
Editör: 15Haber
14 Mayıs 2022 - 14:52
Günlerdir kayıptı, eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Tuzla'da 26 Nisan tarihinden beri kayıp olarak aranan Uğur Kahraman'ın cansız bedenine ulaşıldı. Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıp Şahıslar Ofis Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Hüseyin S., eski damadı Uğur Kahraman'ı öldürdüğünü itiraf etti. İtiraf sonrası ekipler, öldürülen Kahraman'ın cesedini bir asansör boşluğunda varilin içinde buldu.

Hüseyin S.'nin kendi evine çağırdığı eski damadı ile tartıştığı ve tabancasını çıkartarak alnından vurduğu öğrenildi. Olayın peşinde kayınpeder, cesedi anlamsız bir varilin içine koyarak kendi evinin bahçesine sakladı.

Kayınpeder Hüseyin S., sonra varili kendi ailesinin evine götürerek apartmanda bulunan asansör boşluğuna koydu. İddiaya göre varil ağır olduğundan Hüseyin S., kapısının önünden geçen bir hurdacıdan para karşılığında destek istedi. Bilgisi olmadan yardımcı hurdacıyla birlikte kişi varili taşıdı.

“Cinayeti kızımın namusunu korumak için işledim”

Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekiplerince gözaltına alınan Hüseyin S., emniyetteki işlemleri tamamlanarak adliyeye sevk edildi. Kayınpederin verdiği ifadede kızının namusu için cinayeti işlediğini söylediği ileri sürüldü. Zanlı gazetecilerin "Niçin öldürdünüz?" sorusuna, “Kızımı öldüren, uyuşturucu ve fuhuşa sürükleyen kişiydi. Cinayeti kızımın namusu, torunlarımın namusu için işledim” cevabını verdi.

Zehra Baykal - Hasan Zahid Ezim
 

Günlerdir kayıptı, eski kayınpederi tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum