Gaziantep'te çanta içerisinde cenin bulundu

Gaziantep'te çanta içerisinde cenin bulundu, İLGİLİ VİDEOSultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk nefret saçtı: 1 yaralıGaziantep'in Şahinbey ilçesine yan Geylani Mahallesi'nde abes arazide külüstür toplayan vatandaşlar, cenin buldu.

Gaziantep'te çanta içerisinde cenin bulundu
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 19:27
Gaziantep'te çanta içerisinde cenin bulundu,
İLGİLİ VİDEO
Sultanbeylide babasının otomobilini kaçıran çocuk dehşet saçtı: 1 yaralıSultanbeyli'de babasının otomobilini kaçıran çocuk nefret saçtı: 1 yaralıGaziantep'in Şahinbey ilçesine yan Geylani Mahallesi'nde abes arazide külüstür toplayan vatandaşlar, cenin buldu. İddiaya kadar çanta içerisinde cenin bulan hurdacılar durumu polis ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine durum yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri ceninin çürümeye başladığını saptama ederken, afiyet ekipleri de 5 aylık olduğunu belirledi. Olay yerinde yapılan incelemenin arkasından embriyo Gaziantep Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı. Polis ekipleri cenini bırakan birey ya da kişileri bulmak için analiz başlattı.

Muhammet Abdulkadir Esen

Gaziantep'te çanta içerisinde cenin bulundu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum