Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor

8 Haziran 2022'de temeli atılan Faik Erdoğan Vakfı Camii'nin inşaatı hızla devam ediyor. Yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan caminin kaba inşaatının da çok kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.

Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 19:32
Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: 8 Haziran 2022'de temeli atılan Faik Erdoğan Vakfı Camii'nin inşaatı hızla devam ediyor. Yaklaşık 2 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan caminin kaba inşaatının da çok kısa sürede tamamlanacağı belirtildi.
Caminin yapımını vatandaşlarla birlikte ziyaret eden Yönetim Kurulu Başkanı Reşat Erdoğan, "Camimizin en kısa zamanda ibadete açılmasını temenni ediyorum. Bu sayede mahalle halkı daha rahat namaz kılma imkanına sahip olacaktır. Vakıf olarak elimizden geldiğince her şekilde yardımcı olmaya devam edeceğiz. »
İnönü Mahallesi sakinleri, inşaatın çok hızlı ilerlediğini ve caminin kısa süre içinde ibadete açılacağını belirterek, “Reşat Bey'den Allah razı olsun. Mahallemizdeki en büyük eksiklik camimizin olmamasıydı. İnşaatın bu kadar hızlı ilerlemesi bizi çok mutlu etti. İbadete açılacağı günü sabırsızlıkla bekliyoruz. Başta Reşat'ın babası Faik Erdoğan olmak üzere vefat eden tüm Müslümanlara rahmet diliyoruz.
Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor
Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor

Detaylı bir şekilde, Faik Erdoğan Vakfı Cami inşaatı hızla devam ediyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum