Eski nişanlısı tarafından öldürülen genç avukatın kuzeni konuştu

Eski nişanlısı tarafından öldürülen genç avukatın kuzeni konuştu, Tuzla'daki bir restoranda dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda İstanbul Barosuna açıklanmış Avukat Dilara Yıldız (29) eski nişanlısı Oktay Dönmez (29) tarafından yemek yedikleri restoranda tabanca ile at.

Eski nişanlısı tarafından öldürülen genç avukatın kuzeni konuştu
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 11:58
Eski nişanlısı tarafından öldürülen genç avukatın kuzeni konuştu,

Tuzla'daki bir restoranda dün akşam saatlerinde meydana gelen olayda İstanbul Barosuna açıklanmış Avukat Dilara Yıldız (29) eski nişanlısı Oktay Dönmez (29) tarafından yemek yedikleri restoranda tabanca ile ateş açılarak öldürülmüştü. Katil zanlısı Oktay Dönmez olay uygun polis ekipleri tarafından gözaltına dargın, Yıldız'ın cenazesi Adli Tıp Kurumuna sevk edilmişti. Genç avukatın otopsi işlemleri sürerken, Adli Tıp Kurumu önündeki beklen Gamzenur Akyel, o gece yaşananları anlattı.

Adli Tıp Kurumu önünde bekleyen Gamzenur Akyel, "Kuzenimin evine anahtarsız bir şekilde giriyor ve üstün güvenlikli bir sitede 10 gün boyunca kuzenimin evinde kalıyor. Dün akşam kuzenim eve geldiğinde evde görüyor. Tabanca zoruyla kuzenimi tutuyor kendisi astsubaydı.

Arkasından yemek için dışarı çıkıyorlar. Sanırım kuzenim onu karakolun yanındaki ciğerciye götürüyor. En sonradan orda 4 -5 kurşunla öldürüyor. Melek gibiydi. Kendisi avukattı. İyi bir insandı. Müvekkili bir kadını öldürmüşse o davaya bile bakmıyordu. Fazla hassastı fazla duyarlıydı bu konularda. o kadar iyi bir insandı. Çok acılıyız. Kendisi hakkında zaten uzaklaştırma kararı vardı. Buna karşın kuzenimin evine girmiş" dedi.

Volkan Kayalar - Hacer İnci
 

Eski nişanlısı tarafından öldürülen genç avukatın kuzeni konuştu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum