Esenyurt 'ta 3 kişinin ezilmekten son anda kurtulduğu kaza anı kamerada

Esenyurt ’ta 3 kişinin ezilmekten son anda kurtulduğu kaza anı kamerada, Ilçe, dün 14.30 sıralarında Esenyurt Mehterçeşme Mahalles'inde meydana geldi.

Esenyurt 'ta 3 kişinin ezilmekten son anda kurtulduğu kaza anı kamerada
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 11:28
Esenyurt ’ta 3 kişinin ezilmekten son anda kurtulduğu kaza anı kamerada,

Ilçe, dün 14.30 sıralarında Esenyurt Mehterçeşme Mahalles'inde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, sürücüsünün yönelteç hakimiyetini kaybettiği 34 HS 5727 plakalı Renault işaret panelvan açar, geçmiş geçmiş kaldırıma çaptı.

O sırada kaldırımda yürümekte olan 3 arızi, aracın altında kalmaktan son anda kurtuldu. Kazanın etkisi ile devrilen dil, önceki önceki ana yol üzerinde kâin benzeri iş yerinin duvarına sonra ise yolda duran aynı motosikletin üstüne düştü.

Araçta sıkışan sürücü, vatandaşların yardımı ile araçtan çıkarılırken ihbar konusunda görüngü hesabına polis güçleri, keyif ve itfaiye ekipleri geldi. Yaşanan azgın kazada nasip eseri kimesne yaralanmazken, sürücü ifadesi darılmak üzere polis merkezine götürüldü. Yaşanan o ilçe anları ise çevredeki benzeri iş yerinin asayiş kamerasına saniye saniye yansıdı.

“İlk gördüğüm molekül aracın taraf yattığıydı”

Şahit olduğu kazayı anlatan Yasin Ünal, “Sakim saat geçmiş dükkanımızda aksiyon yapıyorduk. çabucak patırtılı geldi. Ses geldikten sonra anında kapıya koştum. İlk gördüğüm molekül aracın taraf yattığı oldu. Henüz sonraları şoförü, gelen vatandaşlarla beraber civar camdan çıkardık. Polis Güçleri ekipleri geldi, ifadesine başvurdu. Yaralı Var yoktu, çabucak maddesel hasar meydana geldi” dedi.

Hakan Çelik - Erdal Fert İçelli
 

Esenyurt ’ta 3 kişinin ezilmekten son anda kurtulduğu kaza anı kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum