Erkek saç kesim modelleri 2022 Trend

Erkek saç kesim modelleri 2022 Trend, Erkekler için saç, kişinin araba ve saat tutkusu kadar dikkat etmesi gereken en büyük ihtişamdır.

Erkek saç kesim modelleri 2022 Trend
Editör: 15Haber
28 Haziran 2022 - 20:09 - Güncelleme: 28 Haziran 2022 - 20:10
Erkek saç kesim modelleri ile Görünümünüzü dönüştürmek istiyorsanız, erkekler için şık ve havalı birçok saç kesimi var. En popüler kesimlerden bazıları olan bu trend erkek saç modelleri, mükemmel stili yaratmak için farklı uzunluk ve dokularla birleştirilebilir. İster kısa ister uzun saç isteyin, bu yeni saç kesimi stilleri görünümünüzü bir sonraki seviyeye taşıyacak. Size fikirlerle ilham vermek için erkekler için en iyi saç kesimlerinin bir listesini hazırladık.
 

En İyi Erkek Saç Kesimi

Tarak

Tarak
Taraklı saç kesimi, iddialı olmadan profesyonel bir görünüm tercih eden erkekler için mükemmel bir seçimdir. Erkek saç kesim modelleri, Men's Hairstyles Today'e göre klasik tarak, taze ve modern bir görünüm için çeşitli şekillerde değiştirilebilen zamansız bir stil isteyen erkekler için en iyi saç kesimlerinden biri haline geldi. Taraklı bir stil, dolgun bir sakalla eşleştirildiğinde, konik bir solmaya göre çok daha farklı görünür, bu nedenle tercihiniz ne olursa olsun, bu hareketli saç kesimi zamanın testine dayanacaktır.
 

Kısa

Kısa Erkek Saç

Erkek saç kesim modelleri olarak Kısa saç, modern bir görünüm isteyen erkekler için en havalı stillerden biridir. Bu modern tarzın biraz dağınık ama bakımlı çekiciliği, profesyonel yaşam ve gece dışarı çıkmak için mükemmeldir. Günümüzün en moda görünümü, kısa tüyü yanlarda ve arkada sivrilen bir solma ile eşleştirmeyi içerir, ancak elde etmeyi umduğunuz görünüme bağlı olarak onu giymenin birçok yolu vardır.
 

Fransız Mahsulü


Fransız Mahsulü
Fransız mahsulü, erkeksi ve az bakım gerektiren bir tarz isteyen erkekler için kısa bir saç kesimidir. Bu kesim, arkada ve yanlarda çok kısa saçların, üstte bir inç ila bir buçuk inç uzunluğundaki saçlarla eşleştirilmiş bir kombinasyonudur. Men's Hairstyles Now'a göre, "Dokulu ekin kısa sürede en popüler erkek saç stillerinden biri haline geldi ve son derece yakışıklı bir görünüm sunmaya devam ediyor". Erkek saç kesim modelleri, İş toplantıları için saçınızı yana doğru fırçalayabilir, ardından parmaklarınızı kullanarak dağıtabilir ve erkeklerle dışarıda bir gece geçirmek için öne doğru çekebilirsiniz. En çok yönlü saç kesimlerinden biridir ve hemen hemen her erkek için mükemmeldir.

 

Üç numara saç kesimi


Üç numara saç kesimi

Klasik vızıltı kesimi, temiz, saçma olmayan görünümü ve erkeksi havayı seven meşgul erkeklerin zaman içinde test edilmiş bir favorisidir. Güçlü özelliklere sahip erkekler genellikle bu saç modelinin elmacık kemiklerini ve çene hatlarını ne kadar iyi vurguladığını görünce şaşırırlar. Yanlarda ve arkada solup kel olduğunda, bu basit kesim şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Normal trim dışında neredeyse sıfır bakım gerektirir. Vızıltı en çok ordudaki erkekler, vücut geliştiriciler, fitness eğitmenleri ve her gün fazla çaba harcamadan harika görünmek isteyen diğerleri arasında popülerdir.

 

Geri Kaygan


Geri Kaygan Saç
Kaygan sırt yüzyıllardır var olmasına rağmen, birkaç yıl önce en moda erkek saç kesimlerinden biri olarak geri döndü. Erkek saç kesim için En popüler görünüm, üstte daha uzun saçla eşleştirilmiş yanlarda alttan kesim veya solma içerir; üstteki saçın uzunluğu bir inçten birkaç inç'e kadar değişebilir. Bu kesim, biraz bakım ve güçlü şekillendirme ürünlerine bağlılık gerektirir, ancak çoğu erkek, hareket halindeyken stil vermeyi yeterince basit bulur.
 

Yüksek ve sıkı


Yüksek ve sıkı saç

Erkek saç kesim modelleri, Yüksek ve dar saç kesimi, havalı, az bakım gerektiren bir görünüm sağlayan askeri esintiler taşıyan bir stildir. Öndeki ve başın üstündeki saçlar diğerlerinden biraz daha uzun kalacak şekilde yanlarda, arkada ve önde kısa saçlara sahiptir. İster CEO, ister vücut geliştirici olun, bu tarz çok az bakım veya çabayla herkes üzerinde harika görünür.
 

Yan parça


Yan parça Saç
Yan kısım, günümüz işadamları arasında inanılmaz derecede popüler olan çok profesyonel bir görünüm. Başın bir tarafında çok belirgin bir kısma sahiptir ve üstte daha uzun saçlı yanlarda alttan kesim veya kısa solukluk içerir. Uppercut Deluxe tarafından hazırlanan bu YouTube eğitimine göre, şık ve modern bir versiyon elde etmek için berberinizden konik bir yan parça isteyeceksiniz. Bu, gittikleri her yerde gösterişli görünmek ve bir araya getirmek isteyen erkekler için "her saçın yerinde" kesimidir.
 

Afro


Afro Saç
Klasik afro saç kesimi 60'lı ve 70'li yıllarda popülaritesini artırdı ve bir zamanlar olduğu kadar belirgin olmasa da büyük bir geri dönüş yapıyor. Erkek saç kesim modelleri olarak bilinen Afro sadece bir saç kesiminden daha fazlasıdır; özellikle siyah erkekler arasında öz-farkındalığın ve kimliğin bir ifadesidir. Afro görünüm, kişisel tercihlere bağlı olarak cilalı ve bozulmamış veya daha doğal olabilir.
 

Asker Tıraşı


Asker Tıraşı
Mürettebat kesimi favori ve klasiktir ve tarak üstü ya da vızıltı kesim gibi, asla modası geçmeyecek. Bu, tepede kısa saçla başlayan ve yanlarda daha kısa ve daha kısa saçlara dönüşen sivrilen bir kesimdir ve üstteki saçlar genellikle dik durduğundan kolayca tanınabilir. Mürettebat kesimi, harika görünmek isteyen ancak her gün saçlarına 30 dakika harcamak istemeyen erkekler için mükemmeldir.
 

Sahte şahin


Sahte şahin
Sahte şahin kesimi, inanılmaz derecede sinirli mohawk ile daha geleneksel bir erkek saç kesimi arasındaki dengedir. Stil, üstte daha uzun saç gerektirir ve başın ortasından arkaya doğru sıralanır, ancak yanlardaki saçlar kulaklara doğru giderek kısalır. Bu kesimin eğlencesi çok yönlülüğüdür; Hafta boyunca biraz şekillendirici ürün ve tarakla şık tutabilirsiniz, ancak hafta sonları biraz jel ile dik tutabilir ve avantajınızı artırabilirsiniz.
 

Sarmaşık ligi


Sarmaşık ligi
Ivy League kesimi, klasik bir ekip kesimine bir yan parça eklemenin sonucudur, ancak tek başına bu kesimlerden çok daha çok yönlüdür. Kesimin Harvard ve Yale gibi okullardan geldiği söyleniyor, bu nedenle “Ivy League” terminolojisi, ancak şu anda dünya çapında en popüler erkek saç kesimlerinden biri. Erkek saç kesim modelleri yapmak ve Evde stil vermek kolaydır; bir parça oluşturmak ve güçlü bir tutuş ürünü ile yerinde tutmak için saçın önünü yana doğru süpürün.
 

Dağınık Saç


Dağınık Saç
Dağınık saç görünümü erkeklik, huysuzluk ve hatta seksilik yayıyor, bu yüzden küresel ölçekte erkekler arasında bu kadar popüler hale geldi. İster kısa ister uzun saçlarınız olsun, dağınık görünüm zahmetsizce havalı bir stildir. Önemli bir iş toplantınız varsa, profesyonel bir tarz yaratmak kolaydır.
 

Dokulu saçak


Dokulu saçak saç
Dokulu saçak, uzunluğa, kalınlığa ve renge bağlı olarak yumuşak ve ince veya inanılmaz derecede cesur ve keskin olabilir. Örneğin, daha uzun ve daha sivri saçak genellikle daha modern olarak görülürken daha kısa, daha ince saçak daha zariftir. Bu saç kesiminin en iyi yanı çok yönlülüğüdür. Sıradan bir görünüm için biraz tekstüre edici pomad ile karıştırabilirsiniz, ancak profesyonel bir hava için her saçı yerine koymak için biraz parlak jel de kullanabilirsiniz.
 

Mohawk


Mohawk Saç
"Mohawk" kelimesini düşündüğünüzde, hemen parlak, cesur renklerle boyanmış gök yüksek saçları düşünebilirsiniz. Bu kesinlikle bir mohawk takmanın bir yolu olsa da, birçok tonlu varyant da vardır. Alından başın arkasına uzanan dar bir çivili saç şeridi ile başlar, ancak uzunluğuna siz karar verirsiniz. Bir mohawk bir inçten biraz uzun olabilir veya altı inç veya daha fazla yüksekliğe ulaşabilir. Bir punk rock'çı gibi görünmek istiyorsanız, parlak renkli ve traşlı kenarları olan uzun bir mohawk tercih edin. Sadece bir isyan ipucunun gelmesini istiyorsanız, daha kısa bir şeyle gidin ve soluk bir alt kesim ile eşleştirin.
 

Diken saç


Diken saç
Dikenli saç 80'lerde modaydı ve birkaç on yıl boyunca trendin dışına çıkarken, bir kez daha hayranların favorisi - ama tonlanmış bir şekilde. Erkek saç kesim modelleri orta uzunlukta sivri uçlu ve her iki tarafı solmuş düz bir topuzu taklit edebilir veya bazı kaliteli saç ürünlerinin yardımıyla gündüz profesyonel görünen ve geceleri asi görünen klasik kısa, sivriltilmiş bir kesimle işleri basit tutabilirsiniz.
 

Erkekler İçin Popüler Saç Modelleri 2022 – Uzun Saç

  • Kısa Kenarlar + Kıvırcık Saç + Uzun Saçak Saç Kesimi.
  • Geriye jölelenmiş şaç.
  • Erkekler İçin Yan Kısım + Kaygan Sırt + Havalı Saç Kesimi.
  • Modern Pompadour + Yüksek Solma + Sert Parça.
  • Uzun Saç Kesilmiş Viking Chic.
  • Uzun Saç Kesimi.
  • Düz üst.
  • Hafif Konik Solmaya + Uzun Saç.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum