Didim'de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi , AYDIN haberleri

Son Dakika AYDIN haberleri: Aydın’ın Didim ilçesinde deniz gerçekleştirilen denetimlerde balıkçılar önce denetlendi, sonra su ürünleri avcılığı ile ilgili bilgilendirdi.

Didim'de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi
, AYDIN haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 11:33
Didim’de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi , AYDIN haberleri, AYDIN İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aydın’ın Didim ilçesinde deniz gerçekleştirilen denetimlerde balıkçılar önce denetlendi, sonra su ürünleri avcılığı ile ilgili bilgilendirdi.

Didim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol ekibi, balıkçılara yönelik denizde denetim gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen denetimde balıkçı teknelerinde belge ve ürün kontrolü yapıldı. Yapılan kontrollerin ardından ekipler, balıkçılara ticari amaçlı su ürünlerini düzenleyen tebliğ hakkında bilgilendirmeler yapıldı. Denetimlerin aralıklı olarak devam edeceği öğrenildi.

Konu ile ilgili Didim İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada “Didim İlçe Müdürlüğü Su Ürünleri Kontrol ekibimizle denizde gerçekleştirdiğimiz denetimde muhtelif balıkçılar kontrol edilerek belge ve ürün kontrolü yapıldı. 5/1 numaralı Ticari amaçlı su ürünlerini düzenleyen tebliğ ve 5/2 numaralı Amatör amaçlı su ürünleri avcılığını düzenleyen tebliğler hakkında bilgilendirmeler yapıldı” ifadelerine yer verildi.
Didim’de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi
Didim’de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi
Didim’de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi

Detaylı bir şekilde, Didim’de balıkçılar önce denetlendi, sonra bilgilendirildi , AYDIN haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AYDIN ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum