Çocuklar müzik kursunda , KOCAELİ haberleri

Son Dakika KOCAELİ haberleri: Dilovası Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay Tavşancıl Kapalı Yüzme Havuzu ve Köy Çocuk projesi bünyesinde açılan çocuklara yönelik müzik kurslarında eğitimler başladı.

Çocuklar müzik kursunda
, KOCAELİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:24
Çocuklar müzik kursunda , KOCAELİ haberleri, KOCAELİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Dilovası Belediyesi tarafından geçtiğimiz ay Tavşancıl Kapalı Yüzme Havuzu ve Köy Çocuk projesi bünyesinde açılan çocuklara yönelik müzik kurslarında eğitimler başladı.
Eğitimlerin başladığı müzik kurslarında ilk olarak gitar ve saz eğitimleri verilecek. 10 yaş üzeri çocukların eğitim göreceği müzik kurslarına kayıt yaptırmak isteyen veliler, başvurularını Dilovası Belediyesi Kültür Müdürlüğü’ne yapabilecek. Müzik eğitimleri akşam 18.00 ile 20.00 saatleri arasında gerçekleşecek.
Çocuklar müzik kursunda
Çocuklar müzik kursunda

Detaylı bir şekilde, Çocuklar müzik kursunda , KOCAELİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KOCAELİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum