Çalınan motosiklet yediemin otoparkında bulundu , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Eskişehir’de bir şahsa ait olan ve 3 kişi tarafından çalınan motosiklet, jandarma ekiplerince yediemin parkında bulunarak sahibine teslim edildi.

Çalınan motosiklet yediemin otoparkında bulundu
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 10:43
Çalınan motosiklet yediemin otoparkında bulundu , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’de bir şahsa ait olan ve 3 kişi tarafından çalınan motosiklet, jandarma ekiplerince yediemin parkında bulunarak sahibine teslim edildi.
Edinilen bilgilere göre, Seyitgazi İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince Yazıdere Mahallesi’nde meydana gelen motosiklet hırsızlığı ile ilgili çalışma başlatıldı. Yaklaşık 1 ay kadar önce meydana gelen olayda U. P. isimli şahsa ait motosiklet, şüpheli 3 kişi tarafından çalındı. Jandarma ekiplerince yapılan fiziki ve teknik takip sonucu çalıntı motosiklet, kent merkezindeki yediemin otoparkında bulundu.
Çalınan motosiklet, jandarma ekiplerince sahibine teslim edildi.
Çalınan motosiklet yediemin otoparkında bulundu

Detaylı bir şekilde, Çalınan motosiklet yediemin otoparkında bulundu , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum