Bahçeli'den '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı

Bahçeli'den '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı, MHP lideri Bahçeli, Twitter hesabından, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle paylaşımda bulundu.

Bahçeli'den '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı
Editör: 15Haber
10 Ocak 2022 - 17:13
Bahçeli'den '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı,

MHP lideri Bahçeli, Twitter hesabından, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü sebebiyle paylaşımda bulundu. Bahçeli mesajında şu ifadeleri kullandı:

“Medya demokrasinin asıl halkalarından birisi, gazeteciler ise içten bilgiyi, nesnel yorumla, vatandaşlarımıza direkt ulaştırmakla sorumlu meslek mensuplarıdır. Sosyal ve hesaplı zorluklara direnerek, ilkeli ve ülke sevdasıyla çalışan gazeteciler her desteği adalet etmektedir.

Mesleğini icra ederken hiç kimseye mihnet ve minnet etmeyen, kaleminin ve fikriyatının onuruyla çalışan gazetecilerimizin ’10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ’nü kutluyor, en iyi dileklerimi sunuyor; başarılı, sağlıklı ve kolaylık dolu bir yaşam geçirmelerini temenni ediyorum.” DHA

Bahçeli'den '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' mesajı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum