Bağcılar'da balkon çökmesiyle hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada

Bağcılar'da tamir ettiği balkonun çökmesi sonucu hayatını kaybeden işçi Hüseyin Efe'nin son anları güvenlik kamerasına yakalandı.

Bağcılar'da balkon çökmesiyle hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 13:07
Bağcılar’da balkon çökmesiyle hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Bağcılar'da tamir ettiği balkonun çökmesi sonucu hayatını kaybeden işçi Hüseyin Efe'nin son anları güvenlik kamerasına yakalandı.
1033 Bağcılar Yavuz Sultan Selim Mahallesi Sokak'ta sabah saatlerinde meydana gelen olayda, inşaat ustası Hüseyin Efe tarafından tadilatı yapılan 3 katlı binanın balkonu çöktü ve ağır yaralanan Efe, nakledildiği hastanede hayatını kaybetti. .
Hüseyin Efe'nin son anları güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde tadilat öncesi binanın önüne güvenlik şeridi çeken Efe, daha sonra eve gidiyor. Bir süre sonra tadilatın başlamasıyla balkon çöker. Çevredeki vatandaşlar panik içinde Hüseyin Efe'ye yardım etmek için olay yerine koşuyor.
Bağcılar’da balkon çökmesiyle hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada

Detaylı bir şekilde, Bağcılar’da balkon çökmesiyle hayatını kaybeden işçinin son anları kamerada başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum