evde masajmasaj istanbul

Arnavutköy 'de hırsızların çaldıkları malzemeyi taşıma anları kamerada

Olay, Arnavutköy Adnan Menderes Mahallesi'nde yaşandı.

Arnavutköy 'de hırsızların çaldıkları malzemeyi taşıma anları kamerada
Editör: 15Haber
06 Ekim 2021 - 10:12

Olay, Arnavutköy Adnan Menderes Mahallesi'nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde kamyonetle ahırın olduğu yere gelen hırsızlar, kimse fark etmesin diye arabulucu uzağa park etti. Ahırın olduğu yere gelen hırsızlar, toplam 15 bin TL değerindeki kapıyı, su saatini, bakır kabloları, menteşeleri söküp gizli taşımak için el arabasına yükleyip kamyonetin yanına götürüp yüklediler.

Çaldıkları malzemeleri hurdacıya satan hırsızlar kaçtı. Hırsızların malzemeleri el arabası ile çalma hatıra ise cep telefonu kamerasına yansıdı. Ağıl sahibi ise yaşanan şart ardından, bir yangın tüpü kaldı zahmet etmesinler ben dışarıda koyuyorum bunu da diyerek ayaklanma etti.

Hırsızların ahırına girerek talan ettiği Mehmet Suri Temur, “Bir gün komşularım beni aradı ve yerinize kamyon yanaşmış malzemelerini yüklüyorlar dedi. Ben hemencecik yola çıktım o esnada hırsıza sormuş komşular, ‘niçin yüklüyorsunuz' hırsız demiş fakat ne olur bırakın birazcık alayım. Ben geldim kamyonu yakaladım. Hırsız besbelli değil. Bir kısım malzemeleri ellerinde yakaladık lakin bir kısım araç gereç ortada yok. yine de ben burada mağdur durumdayım. Mahallede kuruş edecek malzemeleri çalıyorlar inanın. Ben hurdacıyı yakaladım hırsız kendini mal sahibi tanıtmış bilmiyorum.

Enkaz bir koşul gerçekten hurdacı malı götürüyor malımı istedim benden para istiyor, ben hırsızdan şikayetçi oldum. Zararımız şuanda 15 bin TL'den pozitif durumda. her yerde kablo vardı sökmüşler götürmüşler. Malzemeler fazla fiyatı yüksek koca koca malzemelerimiz vardı. Camları kırmışlar. Hep kayıt cihazımızı almışlar bunların hepsini ola ki 100 TL'den ucuza satmışlar, benden gelip isteseydi keşke. Yerimizi bildirmek istemiyoruz oysa diğer hırsızların iştahı kabarmasın” şeklinde konuştu.

Batuhan Toprak

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum