Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak, Basın İlan Kurumu ilan portalı duyuru.gov.tr ’de yer alan ilana tarafından; Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin Ankara ili ve ilçelerindeki birimlerinde istihdam edilmek üzere, “Sözleşmeli Personel Çal

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 14:04
Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak,

Basın İlan Kurumu ilan portalı duyuru.gov.tr ’de yer alan ilana tarafından; Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesinin Ankara ili ve ilçelerindeki birimlerinde istihdam edilmek üzere, “Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar” ile “657 sayılı Devlet Memurları Kanunu”nun 4. maddesinin B fıkrasına tarafından, 2020 KPSS ve 2018 – 2020 EKPSS puan sıralaması başlıca gücenmek suretiyle aşağı belirli pozisyonlara toplam 116 (yüz on altı) adet sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvurular, ilanın Resmî Gazete ’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde sadece online olarak https://bildiri.aybu.edu.tr adresinden kabul edilecek ve bu link üzerinden işlemler yürütülecektir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ…

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 116 sözleşmeli personel alacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum