Alaplı 'da feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı

Alaplı ’da feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı, Kaza 04.50 sularında Erdem Yuva girişinde meydana geldi.

Alaplı 'da feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 14:15
Alaplı ’da feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı,

Kaza 04.50 sularında Erdem Yuva girişinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, Alaplı şehir kavşağına giden E.Ö.'nün kullandığı 67 SH 0941 plakalı hafif ticari kamyonet seyir halinde giderken yolda kayarak durabildi.
Bu sırada gerisinde gelen 34 GH 0266 plakalı otomobil sürücüsü R.Y. duran arabulucu ayrım ederek son anda otomobilini durdurdu.

Otomobilinden inen sürücü R.Y. ile birlikte gezi eden F.K. ile A.K. önde duran aracın yanında gittiği sırada arkadan gelen M.A. yönetimindeki 34 FY 3785 plakalı araba, F.K., A.K. ile indikleri otomobile çarptıktan sonradan kaldırıma çıktı.

Kazada F.K., A.K., R.Y. ve M.A. yaralandı. Yaralılardan durumu ağır olan F.K., A.K. ve R.Y. ve M.A. Ereğli ilçesindeki farklı alanlara yönlendirilmiş hastanelere kaldırıldı. F.K.'nin kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere karşın hayat mücadelesini kaybettiği öğrenildi. Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Ertuğrul Yüksel

Alaplı ’da feci kaza: 1 ölü, 3 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum