Akar: Cezalandırma operasyonlarımız devam edecek

Akar: Cezalandırma operasyonlarımız devam edecek, Ulusal Savunma Bakanı Akar, Şanlıurfa Akçakale ’de 3 askerin şehit olduğu terör saldırısının ardındaki başlatılan operasyonlara ilişkin açıklamada bulundu.

Akar: Cezalandırma operasyonlarımız devam edecek
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 13:27
Akar: Cezalandırma operasyonlarımız devam edecek,

Ulusal Savunma Bakanı Akar, Şanlıurfa Akçakale ’de 3 askerin şehit olduğu terör saldırısının ardındaki başlatılan operasyonlara ilişkin açıklamada bulundu. Saldırının peşinde zorunlu operasyonların anında başlatıldığını vurgulayan Bakan Akar, “Sınırlarımızın ötesinde planlı yapılan bu saldırılar katlanma sınırımızı zorlar ayla gelmiştir.

Şehitlerimizin kanları yerde bırakılmadı, bırakılmayacak. PKK/YPG hedeflerini enerjik şekilde vurduk, bundan sonradan da vurmaya devam edeceğiz. Bugüne değin 22 terörist etkisiz ayla getirildi. Bu sayının daha da artacağını değerlendiriyoruz. Cezalandırma operasyonlarımız büyüyen bir baskı ve tempoda sürecek.

Bütün muhataplarımızın mutabakatlar kapsamındaki sorumluluklarını yerine getirmesini beklediğimizi bir kere daha açıklama ediyoruz. Şehitlerimize her tarafta Allah ’tan rahmet, ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ’mize ve aziz milletimize başsağlığı diliyoruz” dedi.  (DHA)

Akar: Cezalandırma operasyonlarımız devam edecek, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum