11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu taciri Marmaris'te yakalandı , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda hakkında 11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu madde taciri M.T Marmaris’te yakalandı.

11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu taciri Marmaris'te yakalandı
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 17:14
11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu taciri Marmaris’te yakalandı , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Muğla İl Jandarma Komutanlığı tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda hakkında 11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu madde taciri M.T Marmaris’te yakalandı.

Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan araştırmalar ve fiziki takip sonucu aranan şahsın Aktaş mevkiinde ikamet ettiği bilgisine ulaşılması sonucu operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda belirlenen adreste yakalanan hakkında “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapma ve Sağlama” suçundan 11 yıl 8 ay kesinleşmiş hapis cezası ile yakalama kararı bulunan M.T jandarmada yapılan işlemlerinin ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.
11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu taciri Marmaris’te yakalandı

Detaylı bir şekilde, 11 yıl hapis cezası ile aranan uyuşturucu taciri Marmaris’te yakalandı , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum