Zonguldak'ta 19 Mayıs heyecanı yaşandı

Zonguldak'ta 19 Mayıs heyecanı yaşandı, Gündem Haberleri.

Zonguldak'ta 19 Mayıs heyecanı yaşandı
Editör: 15Haber
19 Mayıs 2022 - 11:52
Zonguldak'ta 19 Mayıs heyecanı yaşandı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Zonguldak ’ta 19 Mayıs kutlamaları için merasim düzenlendi. Törene Zonguldak Belediye Başkanı Selim Bölge, İl Güvenlik Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Cezmi Yalınkılıç, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Yüksel, Baro Başkanı Avukat Türker Kapkaç, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşları, gençler ve vatandaşlar katıldı.

Merasim öncesinde protokol üyeleri, Türk bayrakları, Atatürk resmî ve bando eşliğinde Fevkani Köprüsünden başlayarak Valilik binası önüne kadar yürüdü. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşı ’nın okunmasıyla başlayarak, Zonguldak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtı ’na konulmasıyla sona erdi. (İHA)

Zonguldak'ta 19 Mayıs heyecanı yaşandı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum