Zift yüklü tanker kaza yaptı: 2 yaralı

Zift yüklü tanker kaza yaptı: 2 yaralı, Alınan bilgiye göre, Bayburt İstikametinden Trabzon istikametine gitmekte olan ve sürücüsü az önce tespit edilemeyen 33 AHG 553 plakalı zift yüklü tır, Araklı ilçesi Kayaiçi-Çatak mahallesi mevkiinde fren balatalarının ısınması sebebi.

Zift yüklü tanker kaza yaptı: 2 yaralı
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 17:24
Zift yüklü tanker kaza yaptı: 2 yaralı,

Alınan bilgiye göre, Bayburt İstikametinden Trabzon istikametine gitmekte olan ve sürücüsü az önce tespit edilemeyen 33 AHG 553 plakalı zift yüklü tır, Araklı ilçesi Kayaiçi-Çatak mahallesi mevkiinde fren balatalarının ısınması sebebiyle bağlı yatarak yola devrildi.

Kazada tankerde yer alan biri şoför 2 birey yaralandı. Araçta sıkışan 1 birey Araklı İtfaiye ekipleri ve yoldan geçen vatandaşlar kadar araçtan çıkarılarak ambulansla Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kaza sonrası tankerde bulunan zift akarak çevrede yer alan Çatak turistik tesisleri işletmesine ve çevreye hasar verdi. Kazayla ilgili inceleme başlatıldı.

Yusuf Genç
 

Zift yüklü tanker kaza yaptı: 2 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum