Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor , BURSA haberleri

Son Dakika BURSA haberleri: Parkur AVM, geride bıraktığı birinci yılını çeşitli etkinliklerle kutluyor. 1 Ekim’de Zeynep Dizdar mini konseriyle Bursalılarla buluşacak.

Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor
, BURSA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 09:36
Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor , BURSA haberleri, BURSA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Parkur AVM, geride bıraktığı birinci yılını çeşitli etkinliklerle kutluyor. 1 Ekim’de Zeynep Dizdar mini konseriyle Bursalılarla buluşacak.
Geçtiğimiz sene Bursalılarla buluşan Parkur AVM, 1 yılı geride bıraktı. İlk seneyi çeşitli etkinlik ve kampanyalarla dolu dolu geçiren alışveriş merkezi, 1 Ekim’de de sürpriz etkinlikler ve Zeynep Dizdar konseriyle unutulmaz bir kutlama yapmaya hazırlanıyor. Cumartesi günü saat 16.00da sahne alacak Dizdar, "Yolun Açık Ola, İlle De Sen, Sana Güvenmiyorum, Hayat Benim Elimde, Viraj, Gönül Oyunu, Aşkın Büyüsü" gibi şarkılarıyla Bursalıları coşturacak.
Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor
Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor

Detaylı bir şekilde, Zeynep Dizdar Bursalılarla buluşuyor , BURSA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BURSA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum