Zelenskiy'den ABD'nin tank desteği hakkında: "Zafere giden yolda önemli bir adım" , KİEV haberleri

Son Dakika KİEV haberleri: Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, ABD’nin Ukrayna’ya yönelik açıkladığı tank desteği hakkında yaptığı açıklamada, “Zafere giden yolda önemli bir adım” dedi.

Zelenskiy'den ABD'nin tank desteği hakkında: "Zafere giden yolda önemli bir adım"
, KİEV haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 21:59
Zelenskiy’den ABD’nin tank desteği hakkında: “Zafere giden yolda önemli bir adım” , KİEV haberleri, KİEV İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, ABD’nin Ukrayna’ya yönelik açıkladığı tank desteği hakkında yaptığı açıklamada, “Zafere giden yolda önemli bir adım” dedi.
ABD’nin Ukrayna’ya tank desteği sağlayacağını açıklamasının ardından Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy, ABD Başkanı Joe Biden’a teşekkür etti. Zelenskiy sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “ABD Başkanı Joe Biden’a Ukrayna’ya Abrams tanklarını sağlama yönündeki güçlü iradesi için teşekkür ederim. Desteği için ABD halkına minnettarız! Zafere giden yolda önemli bir adım. Bugün özgür dünya, Ukrayna’yı özgürleştirmek için daha önce hiç olmadığı kadar ortak bir amaç için birleşmiştir” dedi.
ABD, Ukrayna’ya 31 adet M1 Abrams tankı göndereceğini açıklamıştı.
Zelenskiy’den ABD’nin tank desteği hakkında: “Zafere giden yolda önemli bir adım”

Detaylı bir şekilde, Zelenskiy’den ABD’nin tank desteği hakkında: “Zafere giden yolda önemli bir adım” , KİEV haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KİEV ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum