Zehir tacirlerine darbe: 2 tutuklama

Zehir tacirlerine darbe: 2 tutuklama, Gündem Haberleri.

Zehir tacirlerine darbe: 2 tutuklama
Editör: 15Haber
11 Mayıs 2022 - 10:05
Zehir tacirlerine darbe: 2 tutuklama, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

 Orhangazi Emniyet Müdürlüğü Asayiş Ofis ekipleri kararsızlık üstüne yaptıkları incelemede bir şahsın üzerinde uyuşturucu madde ele geçirdi. Gözaltına alınan şahıslardan iki kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Olay, önceki akşam saatlerinde meydana geldi. Orhangazi Güvenlik Müdürlüğü Asayiş Ofis ekipleridurumundan şüphelendiği Ş.E. (27) isimli kişi üzerinde çözümleme yapan polis ekipleri şahısta bir tedarik metamfetamin adı verilen uyuşturucu madde buldu. Cumhuriyet savcısına data vererek olayı derinleştiren asayiş büro ekipleri şahsın arkadaşları E.G. (23) ve Ü.D. (23) isimli şahısları ve bu şahıslara uyuşturucu maddeyi satan şahıslar T.Ç. (24) ve M.D.'yi (23) yakaladı. Polis ekiplerinin yaptığı aramalarda 4.15 gram metamfetamin, 1.70 gram esrar ve uyuşturucu satışından elde edilen paralara el koyduğu kaydedilirken, mahkemeye çıkarılan şüphelilerden T.Ç. ve Ş.E.'nin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Musa Öztürk
 

Zehir tacirlerine darbe: 2 tutuklama, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum