ZBEÜ'de AR-GE Proje Pazarı hazırlık toplantısı yapıldı , ZONGULDAK haberleri

Son Dakika ZONGULDAK haberleri: Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek Farabi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı’nın hazırlık toplantısı dün Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu başkanlığında yapıldı.

ZBEÜ'de AR-GE Proje Pazarı hazırlık toplantısı yapıldı
, ZONGULDAK haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:16
ZBEÜ’de AR-GE Proje Pazarı hazırlık toplantısı yapıldı , ZONGULDAK haberleri, ZONGULDAK İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi tarafından bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek Farabi Ar-Ge ve İnovasyon Proje Pazarı’nın hazırlık toplantısı dün Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şenol Hakan Kutoğlu başkanlığında yapıldı.
Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Teknopark Genel Müdürü Doç. Dr. Ferdi Kesikoğlu, Ar-Ge Proje Pazarı Düzenleme Kurulu ve Bilim Kurulu Üyeleri katıldı.
Etkinliğin yapılacağı tarihler ve verilecek ödüllerin değerlendirildiği toplantı yaklaşık bir saat sürdü.
ZBEÜ’de AR-GE Proje Pazarı hazırlık toplantısı yapıldı

Detaylı bir şekilde, ZBEÜ’de AR-GE Proje Pazarı hazırlık toplantısı yapıldı , ZONGULDAK haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ZONGULDAK ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum