Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi

Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi, Gündem Haberleri.

Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi
Editör: 15Haber
02 Temmuz 2022 - 17:25
Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Galibiyet Partisi ’nin Sakarya ’da il kongresinin yapılacağı salonun kullanımı Adapazarı Belediyesi tarafından iptal edildi.

“ADAPAZARI BELEDİYESİ SON ANDA İPTAL ETTİ”

Partisinin il kongresi için Sakarya ’ya giden Galibiyet Partisi lideri Ümit Özdağ, “Zafer Partisi Sakarya ’da il kongresini yapmaya hazırlanıyordu. Güzel de bir hazırlık gerçekleştirmiştik. Adapazarı Belediyesi ödev ettiği kongremizi yapacağımız salonu son anda iptal etti” dedi.

“BUNUN SİYASİ BİR TACİZ OLDUĞUNU BİZ ANLARIZ”

Adapazarı Belediye Başkanı ’na sitem ve üzüntüsünü dile getiren Özdağ, şöyle konuştu:

“Başarı Partisi, yasalara göre sabit TBMM ’de temsilcilik edilen, Türk siyasetinin en manâlı merkez taşlarından birisidir. Bu siyasi parti tüm Türkiye ’de olduğu gibi Sakarya ’da da fazla seçkin kadrolar tarafından temsilcilik edilmektedir. Bizi hava sistemi bozuldu, su sistemi bozuldu biçiminde bahanelerle kongremizden bir gün önce salon iptal ederseniz bunun siyasi bir taciz olduğunu biz anlarız.

Bunun demokratik bir yaklaşma olmadığını da anlarız ve Sayın başkana kamu görevi yaptığını hatırlatırız. Yapmış olduğunuz şey siyaseten ayıp olmanın ötesinde antidemokratik bir tacizdir. Biz bunu anekdot ediyoruz. Sakın il başkanımızı, hukukumuzu gözden geçiririz diye tehdit etmeyin. Biz siyaseti hukuk kuralları içerisinde yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. siz hukuka uymanız gerektiğini ve herkese eşit davranmanız gerektiğini aklınızdan hiç çıkarmayın. ’ ’

“TÜRK MİLLETİ ’NİN HUKUK MÜCADELESİNİ ARDINA KADAR SÜRDÜRECEĞİZ”

Özdağ, ‘ ’Sabahleyin Zeytinburnu ’nda Türk polisinin yanında onların hakkını savunduk, burada da Başarı Partisi ’nin demokratik hakkını savunuyoruz. Vali ve İçişleri Bakanı Hatay ’a bizi sokmak istemediği zaman Türk Milletinin anayasasını savunduysak, nasıl Erzincan İliç ’te çevreyi zehirleyen altın madeninin kapatılmasına giden süreci başlattıysak Türk Milleti ’nin hukukunu savunduysak bitmiş hukukun üstünlüğünü müdafaa etmek için başlatmış olduğumuz mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğiz. ’ ifadesinde bulundu.

Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Zafer Partisi'nin Sakarya il kongresinin yapılacağı salonun kullanım izni iptal edildi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum