Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı

Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı, Gündem Haberleri.

Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı
Editör: 15Haber
20 Haziran 2022 - 14:02
Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Çal ilçesinde yaşayan emekli 64 yaşındaki Meral İlhan, kente bulunan pazarda alışveriş yaptı. İlhan, alışverişin arkasında Çamlık Parkı'nın yandaki otobüs durağından Yukarıseyit Mahallesi'ne gitti. Kısa zaman sonra ilçede kontrollerini sürdüren Belediye zabıtaları, otobüs durağının yandaki kol duvarının üzerinde bayan çantası fark etti. Çanta ekipler göre açıldığında içindeki kimlik kartından sahibi belirlendi.

“İçinde emekli maaşım, kredi kartlarım, özel eşyalarım vardı”

Çantayı sahibine ulaştırmak için tez hareket eden zabıtalar, Yukarıseyit Mahallesi'ne gitgide artarak, SGK emeklisi Meral İlhan'a çantasını teslim etti. İlhan, “Bu zamanda içten insanları görmek çok sevindirici. Zabıtadan Allah razı olsun. Zabıtalara ve Belediye Başkanı Fethi Akcan'a teşekkür ediyorum. Çantayı unutmuşum, 10 dakika daha sonra ben evime girmeden zabıtalar çantamı yetiştirdi. İçinde emekli maaşım, kredi kartlarım, özel eşyalarım vardı” dedi.

Atilla Özer
 

Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Zabıtanın dikkati emekli kadının parasını kurtardı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum