Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı

Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı, Gündem Haberleri.

Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı
Editör: 15Haber
21 Haziran 2022 - 10:55
Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Düziçi ilçesi Sabunçayı mesire alanına ailesiyle birlikte gezmeye gelen 1 yaşındaki çocuk su kenarından oyun oynarken ansızın dengesini kaybederek yüzükoyun suya düştü. Suya düşmesiyle birlikte çırpınmaya başlayan çocuk, boğulma tehlikesi geçirirken minik çocuğun imdadına mesire alanında görevli Zabıta Memuru Hüseyin Bozlak yetişti. Oturduğu kamelyadan ok gibi fırlayarak çocuğu suyun içerisinde çıkaran Bozlak, yaşadığı nefret edilen şey batmış anları İhlas Haber Ajansı muhabirine anlattı. Çocuğun suyun içerisinde çırpındığını fark ettiğinde kurtarmak için koşan Hüseyin Bozlak, “Allah esirgesin fark etmeseydik çocuk burada sonrasını söylemek istemiyorum” dedi.
Çocuğu boğulmaktan son anda kurtaran Düziçi Belediyesi'nde görevli Zabıta Memuru Hüseyin Bozlak, “Mesire alanında ödev yapıyorum. Buradaki vatandaşların can ve mal güvenliği için sürekli motosikletimle devreye atıyorum. Burası bir dere yatağı ve çocukların derin yerde yüzüp yüzmediğini teftiş ediyordum. Çocukların suyun içerisinde oynadığını gördüm. Boğulma tehlikesi geçiren ufak çocuğu fark ettim. Tam yürüyemiyordu. Yürürken düşüyor tekrar geri kalkıyordu. Kamelyada otuyordum ama kendimi sorumlu hissettiğim için gözüm aralıksız buradaydı. Arkamı döndüğümde minik çocuğun çırpındığını gördüm. Çocuğu sudan çıkartın diye bağırdım bu sırada da koşarak geldim. Ağzı üstü düşmüş çocuk. Çırpındıkça daha derine gidiyordu. Burası derin değil fakat o çocuk bir yaşında ya var ya yok bu yaşlardaki çocuklar için risk talep ediyor. Düştüğü zaman çocuk dengesini geri toparlayamıyor. Allah esirgesin fark etmeseydik çocuk burada sonrasını söylemek istemiyorum” diye konuştu.

Merden İslah

Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Zabıta memuru boğulma tehlikesi geçiren çocuğu kurtardı haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum