Yüzük çalan hırsıza çağrı: 'Sana farklı bir yüzük vereyim'

Yüzük çalan hırsıza çağrı: 'Sana farklı bir yüzük vereyim', Gündem Haberleri.

Yüzük çalan hırsıza çağrı: 'Sana farklı bir yüzük vereyim'
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 11:29
Yüzük çalan hırsıza çağrı: 'Sana farklı bir yüzük vereyim', Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Edinilen bilgilere tarafından, iş merkezinde saat, gümüş ve bijuteri dükkânına giren hırsız, tespihlere görmek istedi. İş yeri sahibinin tespihleri getirmek için arkasını döndüğü sırada emanet yüzüğü cebine koyan hırsız, dükkândan çıkıp gitti. Yüzüğün olmadığını sonra fark ettiğini ifade eden işletme sahibi Murat Baran, bu tür olayların kesintisiz yaşandığını açıklama ederek, yetkililerden bunlara karşısında önlem almasını istedi.

İş uygun üç emniyet kamerasının olduğunu bildiren Baran, “Önceki gün müşterimize yüzük siparişi vermiştik. Yüzüğe tadilat, tamirat aşamasında cila sürdük ve koruması için anahtarlığın olduğu yere bıraktık. Bu sırada hırsız içeri girdi. İçerde çocuklu bir bayan herif de vardı. O arada hırsız bir tespih sordu. Tespihi çıkardığım sırada yüzüğü çalıp cebine koyuyor. Ben yüzüğün ardından değilim. Şayet önemsiz de olabilir fakat ben müşterime karşısında mahcubum. Bir yüzük için karakola da başvuramadım ama bu bir değil iki yok üç değil. Biz artık bunlardan bıktık. Zaten ekonomik olarak dar boğazdayız. üstelik bunlar üzerine gelince sıkıntı yaşıyoruz” dedi.

Konuşmasında yüzüğü çalan hırsıza da seslenen Baran, “Ben bu kardeşimden de rica ediyorum. Getirsin yüzüğü bıraksın, ben ona öbür bir yüzük vereyim. Müşterime aleyhinde mahcup olmayayım. Çünkü özel yaptırdığım bir yüzük. Yetkililerden de bunlarla alakalı tedbirler istiyoruz. Bunlar elini kolunu sallaya sallaya istedikleri yerlere girip istediklerini çalabiliyorlar” diye konuştu.

Atilla İdiz
 

Yüzük çalan hırsıza çağrı: 'Sana farklı bir yüzük vereyim', başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum