Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi

Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi, Gündem Haberleri.

Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi
Editör: 15Haber
19 Haziran 2022 - 12:19
Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Yangın, saat 07.sıralarında merkez Yıldırım ilçesi Mecit Çıkmazı Sokakta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yüzlerce yıllık tarihi anlamsız binada demin bilinmez bir sebepten dolayı yangın çıktı. Alevlerin yükseldiğini gören vatandaşlar durumu itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

Durum yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Tarihi binanın ahşap olması sebebiyle alevler kısa sürede tüm binayı sararken olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangına müdahale etti. İtfaiye ekipleri, yangına takriben 1 saat süren müdahalenin ardından yangını denetim altına aldı.

Tarihi binanın yanışını ise meraklı mahalleli film izler gibi izledi. Yangının çıkış sebebi araştırılıyor.
 

Ahmet Berke Erdal
 

Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Yüzlerce yıllık tarihi bina böyle yandı: Mahalleli film izler gibi izledi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum